Toplu Dağıtım

toplu dağıtım

Toplu dağıtım hizmeti İstanbul içinde firmamız tarafından sunulan avantajlı bir hizmet alanıdır. Bu sayede kişisel ya da kurumsal tüm toplu gönderiler az bir ücretle bir çok maliyeti çok azaltarak sunduğumuz bir hizmettir.

Toplu dağıtımı yapacak firma önemli olup gerçekten bu işte tecrübeli olan firmalar tercih edilmelidir. Bu alanda firmamız en iyi firmaların başında gelmektedir. Ayrıca firmamız içerisinde sunduğumuz birçok hizmet sayesinde toplu dağıtımı koordineli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Toplu dağıtım ile paket, evrak ya da hediyeleri anında ve hızlı bir şekilde istenilen tüm adreslere zamanında tek parça halinde ulaştırmaktayız.

Toplu Dağıtım Avantajları

Kurye hizmetleri arasında hem gönderilerin uygun fiyatlarla ilgili birimlere ulaştırılması hem de müşteri memnuniyetini sağlayarak yapılması firmamızın önceliğidir. Bu açıdan 7/24 toplu dağıtım hizmetini en hızlı şekilde sunmaktayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sunduğumuz hizmeti çeşitlendirmekteyiz.

Toplu dağıtım ile tek bir moto kurye ile tüm gönderilerinizi anında istediğiniz adreslere ulaştırabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken gönderilerinizin hazır olması dışında başka bir konu olmayışıdır. Bu şart sağladıktan sonra kuryeye teslim ettiğiniz gönderi en hızlı şekilde ulaştırılacaktır.

Sizde eğer firmamız tarafından sunulan bu hizmetten yaralanmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşebilir. Sonrasında iş sözleşmesi yapılarak gönderileriniz garanti altına alınır ve istediğiniz tüm adreslere ulaştırılır.

Toplu Dağıtımda Fiyatlandırma

Toplu dağıtım İstanbul içinde sunduğumuz güzel ve ekonomik bir hizmet alanıdır. Bu hizmeti alan müşteriler tek bir ücretle tüm gönderilerini rahatça istedikleri adreslere ulaştırabilir. Özellikle firmamızın seçmiş olduğu hızlı güzergahlar sayesinde kolayca gönderiler ilgili birimlere teslim edilir.

Fiyatlandırma için sabit fiyatlarımız olmayıp, müşterinin vermiş olduğu belli başlı bilgiler ışığında ortaya bir fiyat çıkarmaktayız. Ayrıca bu fiyatların belirlenmesinde toplu olarak dağıtılacak gönderilerin cinsi ve miktarı çok önemli faktördür. Bir değer belirleyici ise adres bilgisi olup adresin yakınlığı uzaklığı fiyatı belirlemektedir.

Sizde eğer bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmek ve bilgilerinizi paylaşmaktır. Sonrasında tüm gereken işlemleri müşteri temsilcilerimiz hızlı bir şekilde gerçekleştirip dağıtım hizmetinden faydalanmanızı sağlayacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]