İstanbul Toplu Dağıtım

toplu dağıtım

İstanbul Toplu Dağıtım MBM Kurye tarafından profesyonel bir şekilde yürütülen dağıtım hizmetidir. Normal kargo şirketlerinin hız ve profesyonellik açısından yetersiz kaldığı bu hizmet alanda uzman firmalar tarafından gerçekleştiğinde daha başarılı sonuçlar vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında başarıyla yürüttüğümüz bu hizmeti siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duymaktayız.

Toplu olarak iletmek istediğiniz gönderilerinizi nasıl ulaştıracağım diye düşünmeden tek telefonla en yakın kuryemizden bu hizmeti alabilirsiniz. Büyük firmaların sıklıkla kullandığı bu hizmet hem zamandan hem personelde hem de ücretten tasarruf sağlamaktadır. İstanbul’da bulunan motorlu kuryeler aracılığı ile isteğiniz doğrultusunda değişen planlamalar ile en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz.

Toplu Dağıtım Hizmetini Neden Kullanmalıyım?

Toplu dağıtım hizmeti birçok açıdan müşterilere avantaj sağlamaktadır. Toplu gönderilerinizi dağıtırken;

  • Birden fazla personel ihtiyacı
  • Yetişmek için sürat
  • Yakıt harcanması
  • Zaman yönetimi 

Bu gibi hususlar önemli olmaktadır.

Kendi dağıttınız gönderileriniz ile toplu dağıtımın daha masraflı ve çileli bir sürece dönüşmesine neden olabilirsiniz. Birden fazla personel görevlendirildiğinde ise yüklü miktarda ücret ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple MBM Kurye sizin yerinize en ince ayrıntısına kadar her şeyi planlayıp bu hizmeti daha ekonomik ve kolay biçimde gerçekleştirmektedir. 

Toplu Dağıtım Hizmeti Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

İstanbul Toplu Dağıtım hizmetini kullanırken öncelikle seçeceğiniz firmaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmanın güvenilir olması belgelerinizin veya paketlerinizin doğru adreslere zamanında teslimatını sağlamaktadır. Davetiye, broşür gibi toplu dağıtıma ihtiyaç duyulan alanlarda en önemli hususta doğru adrese ve kişiye ulaşmasıdır. Hızlı bir şekilde, doğru adrese ulaşan gönderileriniz dağıtım sırasında eş zamanlı bilgilendirme ile tarafınızca takip edilebilir bir sisteme sahiptir.

Profesyonel şirketler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bu hizmeti sizler de kolayca alabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında hizmet veren firmamız geniş motorlu kurye, araçlar ile hizmetinizdedir.

Tek yapmanız gereken konumunuzu ve paketlerinize dair detayları tarafımıza bildirmektir. Paketinizin ayrıntılarına, iletilen yerlere göre değişen fiyat politikamız ile ekonomik bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Paketlerinize dair detayları vererek fiyat almak, randevu almak için sitemizde bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir