İletişim

iletişim

İletişim

Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alan kurye sektörü gönderilerin ulaştırılması açısından çok önemli bir yere sahiptir. MBM Kurye olarak her türlü gönderinize karşı farklı hizmet alanlarımız ile siz müşterilerimize en uygun hizmeti sunmaktayız.

Günün her saatinde 7/24 her türlü gönderiyi hızlı güzergahları seçerek sizlere hem güvenli hem de zamandan tasarruf ettiren kurye hizmeti sunuyoruz. Özellikle acil gönderilerinizi istediğiniz adreslere tam zamanında ulaştırıyoruz. Ayrıca İstanbul’un kalabalık bir şehir olduğunu göz önünde bulundurup, her türlü soruna karşı anında çözüm üreterek siz müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Bünyemizde bulunan uçak kurye, arabalı kurye, moto kurye, toplu dağıtım, express kurye, acil kurye, gece kurye, hızlı kurye, ilaç kurye hizmetlerinden kolayca faydalanabilirsiniz. Gönderinizin durumuna göre seçeceğiniz doğru hizmet alanı ile gönderilerinizi güven içinde ilgili adreslere ulaştırıyoruz. MBM Kurye bu alanda en iyi firmaların başında gelmekte olup sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermek için kendini sürekli geliştirmektedir.

Eğer sizin de yollamak istediğiniz gönderileriniz varsa güven içinde ve hızlı olarak istediğiniz adreslere gönderilerinizin ulaşmasını istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken iletişim kanallarımızı kullanarak müşteri hizmetlerimizle görüşmeniz kurye hizmetini almak için yeterli olacaktır.

mbm kurye kartvizit