Gece Kurye

gece kuurye

Gece Kurye

Günün her saatinde kurye ihtiyacı olduğu gibi gecede bu ihtiyaç devam etmektedir. Özellikle Gece Kurye hizmeti günümüzde fazlasıyla gelişme göstererek 7/24 hizmet vermektedir. Firma olarak gecenin her vaktinde özel eşya, önemli dosya gibi gönderilerin teslimi hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Gece kurye hizmeti almadan önce iyi bir piyasa araştırılması yapılmalıdır. Hem ucuz hem de hızlı çalışan firmalar tercih edilmelidir. İstanbul ilçelerinin yoğun trafiğine takılmadan en hızlı güzergahları ve oluşabilecek sorunları anında çözüme ulaştıran firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Moto Kurye hizmetini almadan önce teslim edeceğiniz gönderiyi hazırlarsanız daha hızlı gönderinin ulaşmasını sağlarsınız. Özellikle paketlenmesi gereken gönderilerinizi kesinlikle önceden hazırlamalısınız. Bu sayede acil gönderileriniz adrese daha hızlı teslim edilecektir.

Neden Gece Kurye

Gece kurye önemli bir hizmet alanı olup, firmamız tarafından gecenin her vaktinde verilmektedir. Ayrıca acil olarak ulaştırılması gereken değerli evraklarınızı İstanbul içinde en fazla 1 saat içinde ilgili birimlere ulaştırıyoruz.

Normal olarak bir gönderi en fazla 3 ila 4 saat içerisinde teslim edilir. Acil gönderileriniz hızlıca 1 saat içinde gece vakti fark etmeksizin ulaştırılır. En ekonomik ve en pratik kurye hizmetimiz sayesinde gönderileriniz iş hassasiyetimiz sayesinde belirttiğiniz adrese ulaştırırız.

Gece vakti de olsa hem ekonomik hem de kaliteden ödün vermeden sizlere en üst düzey hizmeti sunmaktayız. Eğer sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızda bulunan müşteri hizmetlerimizle görüşerek kurye çağırabilirsiniz.

Gece Kurye Fiyatları

İstanbul içinde gerçekleştirilen kurye hizmetleri güzergah ve taşınan gönderi miktarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Acil olarak gönderilmesi gereken gönderileriniz normal gönderme fiyatından farklı olmaktadır.

Acil ya da normal olarak gece vaktinde gönderdiğiniz her şey kaliteden ödün vermeden ilgili adreslere teslim edilir. Gece kurye avantajlarından yararlanmak için firmamıza ilgili iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Bu sayede gönderileriniz hızlı, güvenli ve istediğiniz zaman diliminde adresinize teslim edilir.

Sizden aldığımız tüm gönderiler için iş sözleşmesi yaparak garanti altına alıyoruz. Bu sayede güveninizi kazanarak kurye hizmetine sizden aldığımız güvenle başlıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]