Topkapı Motorlu Kurye

MBM KURYE , İstanbul ve çevresinde Motorlu Kurye hizmetleri sunmaktadır. Yan menüde moto kurye hizmeti sunduğumuz bazı hizmet bölgelerimiz listelenmektedir. Gündüz veya gece saatlerinde moto kuryeye ihtiyaç duyduğunuz durumlarda bizi aramanız yeterli olacaktır.

Gönderilerinizin aciliyet durumuna göre acil moto kurye hizmetimizden veya normal motorlu kurye hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Daha detaylı bilgi almak veya moto kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanızı rica ederiz.

Toplu Dağıtım Motolu Kurye Hizmeti

Dosya, broşür, katolog, dergi, bilet, gazete, fatura, duyuru, davetiye, bülten, promosyon, ekstre, üye kartı vb. toplu dağıtım gönderileri için adresten alma, poşetleme, etiketleme, paketleme, set oluşturma gibi dağıtım öncesi operasyonel destek hizmetleri ile Türkiye genelinde hızlı ve güvenilir imzalı/raporlu adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

Araç ile Kurye Hizmeti

İstanbul içinde motosiklet ile taşınamayacak büyüklükte gönderileri, müşteri adresinden araç ile alıyoruz ve mesafe ve trafik durumuna göre gün içinde belli saatler arasında sizlere teslim ediyoruz.

Motorlu Kurye

İstanbul’un yoğun trafiği ve iş hacminden dolayı aynı gün alım-teslim gerektiren durumlarda müşterilerimize moto kurye hizmeti sunuyoruz. Motor kurye sisteminde, talebe göre kurye tahsisli hizmet de veriyoruz.

Hızlı Kurye Taşıma

Zamanın çok önemli olduğu iş akışında kurye taşıma ve ulaştırma ihtiyaçlarınıza hızla ve tam zamanında hizmet veriyoruz. Hızlı kurye hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Normal Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin yakın bölgelerde maksimum 2 ila 4 saatte,uzak bölgelerde ise 3 ila 5,5 saatte saate teslimatının yapıldığı, moto kurye hizmet türüdür.

Ekspres Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin yakın bölgelerde maksimum 45 dakika ila 1,5 saatte,uzak bölgelerde ise 1,5 ila 2,5 saatte teslimatın yapıldığı, moto kurye hizmet türüdür.

Acil İlaç Kurye

Gündüz veya gece geç saatlerde acil olarak ilaca mı ihtiyacınız var ? Sizin adınıza en yakın eczaneden veya nöbetçi eczanelerden ilaçlarınızı alıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Acil Kurye hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya acil motorlu kurye hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

MBM kurye olarak amacımız sizlere hızlı ve güvenli moto kurye hizmeti sunmaktır. Bu amaçla işimizi en doğru şekilde yapmaya çalışıyoruz ve verdiğimiz hizmette her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.