M Kurye

M Kurye, sektörde bilinen saygın motorlu kurye firmalarından birisidir. Yaptığımız işi ciddiye alıyoruz, sürekli kendimizi geliştiriyor ve hizmet kalitemizi bir üst seviye çıkarabilmek ve sizlere hak ettiğiniz en kaliteli hizmeti verebilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Müşterilerimize standart motorlu kurye hizmetleri, acil motorlu kurye hizmetleri, gece motorlu kurye hizmetleri, acil ilaç motorlu kurye hizmetleri gibi moto kurye hizmetleri ve gönderilerinizin motorsikletle taşınmasının mümkün olmadığı durumlarda da araçlı kurye hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır.

 Gönderilerinizin hazır olması durumunda belirtilen iletişim bilgilerinden firmamızı arayarak süreci başlatabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın moto kuryemiz adresinize yönlendirelecektir, gönderinizin teslim alınmasını müteakip gönderiniz hızlı ve güvenilir bir şekilde ilgili adrese ve kişi veya firmaya teslim edilecektir.

Motorlu Kurye ile teslim edilecek gönderilerinizin teslim süresi, talep ettiğiniz hizmet türüne göre, normal moto kurye, acil moto kurye, ekspres moto kurye gibi , iki mesafe arasındaki uzaklığa, hava şartlarına bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak Müşteri Temsilcilerimiz size, teslim süresi ile ilgili tahmini bir bilgi verecektir. Ancak belirtmek gerekir ki, acil kurye, ekspres kurye hizmetimiz, normal motorlu kurye hizmetimize nazaran daha hızlı teslimat yapılması için doğru tercih olacaktır.

İstanbul’un tüm bölgelerinde motorlu kurye hizmeti sunmaktayız. Yan tabloda hizmet sunduğumuz moto kurye bölgelerinin bazıları listelenmekle birlikte, hizmet bölgemiz yandaki tablo ile sınırlı değildir. Motorlu Kurye firmamız yılların verdiği bilgi ve birikimle sizlerin de hizmetinizde olabilir, eğer gönderileriniz için moto kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, bizi arayın ve tanışalım.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi de İstanbul’dur. İstanbul içi bir bölgeden başka bir bölgeye en ufak bir evrakın gönderimi bile PTT ya da benzeri yerler ile 1 – 3 gün içerisindedir. Oysaki sizler, İstanbul içi taşımacılık yaptırabileceğiniz moto kuryelerle çalışarak, rahat ve hızlı şekilde acil evraklarınızın taşınmasını günü birlik sağlayabilirsiniz. Aynı gün içinde ulaşması gereken acil evraklarınızın hızlı biçimde motosiklet kuryeler aracılığıyla ulaşmasını sağlamak mümkündür.

M KURYE, kuruluşundan bugüne kadar müşteri odaklı çalışan bir kurye firmasıdır. Sizlere hizmetin en kalitelisini sunmak için teknolojinin tüm getirilerini hizmetimize entegre ederek, 16 uzman moto kurye personelimizle her an sizlere hızlı, güvenli, kaliteli moto kurye hizmeti sunmak yegane gurur kaynağımızdır.

Moto Kurye ile Toplu Dağıtım Hizmeti

Dosya, broşür, katolog, dergi, bilet, gazete, fatura, duyuru, davetiye, bülten, promosyon, ekstre, üye kartı vb. toplu dağıtım gönderileri için adresten alma, poşetleme, etiketleme, paketleme, set oluşturma gibi dağıtım öncesi operasyonel destek hizmetleri ile Türkiye genelinde hızlı ve güvenilir imzalı/raporlu adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

Araç ile Kurye

İstanbul içinde motosiklet ile taşınamayacak büyüklükte gönderileri, müşteri adresinden araç ile alarak mesafe ve trafik durumuna göre gün içinde belli saatler arasında teslim ediyoruz.

Motorlu Kurye

İstanbul’un yoğun trafiği ve iş hacminden dolayı aynı gün alım-teslim gerektiren durumlarda müşterilerimize motor kurye hizmeti sunuyoruz. Motor kurye sisteminde, talebe göre kurye tahsisli hizmet veriyoruz.

Hızlı Moto Kurye Taşıma Hizmeti

Zamanın çok önemli olduğu iş akışında kurye taşıma ve ulaştırma ihtiyaçlarınıza hızla ve tam zamanında hizmet veriyoruz.

Normal Moto Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin yakın bölgelerde maksimum 2 ila 4 saatte,uzak bölgelerde ise 3 ila 5,5 saatte saate teslimatının yapıldığı hizmet türüdür.

Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti

Gönderilerinizin yakın bölgelerde maksimum 45 dakika ila 1,5 saatte,uzak bölgelerde ise 1,5 ila 2,5 saatte teslimatın yapıldığı hizmet türüdür.

Acil İlaç Motorlu Kurye Hizmeti

Gündüz veya gece geç saatlerde acil olarak ilaca mı ihtiyacınız var ? Sizin adınıza en yakın eczaneden veya nöbetçi eczanelerden ilaçlarınızı alıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Acil Kurye hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya acil motorlu kurye hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Motorlu Kurye Hizmetleri ile daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.